Vyhledat mezi pozicemi

Jdeme nad rámec vašeho životopisu, chceme se dozvědět více o vašich dovednostech, znalostech a motivaci. Pokud získáme potřebné informace, můžeme navrhnout postup, který bude šitý na míru právě vám a přizpůsobí se vašim potřebám.

Věříme, že výsledek předčí vaše očekávání. Nabízíme pracovní příležitosti ve formě trvalého pracovního poměru nebo na jednotlivé projekty.

Naším cílem je nabídnout vám takové pozice, které jsou v souladu s vašimi schopnostmi, zájmy, kariérními cíly a životním stylem. 


NAŠE SPECIALIZACE

Ani vaše kariéra ani sektor, ve kterém působíte nejsou statické:nejsme obyčejní zprostředkovatelé, ale naopak budujeme síť odborníků, která se neustále vyvíjí a umožňuje vám být v obraze a sledovat současné trendy tak, abyste proaktivně mohli posunout vaši profesionální kariéru vpřed.

Přijďte do Experis a spojte se se sítí specializovaných recruiterů, kteří rozumí vašemu oboru. S naší rozsáhlou znalostí oboru a trendů na trhu vás nasměrujeme při hledání práce tak, abychom vám zajistili přístup ke správným pracovním příležitostem.

Díky Experis sítím se dostanete do kontaktu s jinými vysoce specializovanými odborníky, kteří vám mohou poradit a dát různé tipy. Mohou odpovědět na specifické otázky, týkající se vaší kariéry nebo vám prozradí více o předních společnostech, pro které pracovali.

 

IT

Síť Experis IT odborníků zahrnuje obory jako Software Development, Technical and Functional ERP, CRM, Business Intelligence Consulting, and Infrastructure & Database Systems.

 

ENGINEERING

Síť Experis engineering odborníků pokrývá mnoho odvětví a oborů: chemický, elektronický, automobilový, elektrotechnický, stavební, letecký, energetický nebo jaderný průmysl.

 

FINANCE

Síť Experis Finance odborníků pokrývá pozice jako například:  Finanční manažer, Finanční kontrolor, Ekonom, Hlavní a Mzdový účetní a také pozice v Bankovnictví jako například: Ředitel privátního/SME/korporátního bankovnictví, Úvěrový specialista, Specialista platebních karet a další.

 

OTHER

Nabízíme vám přímý přístup k řadě lídrů na trhu, se kterými můžete spojit svoji kariéru v těchto odvětvích: Sales, Marketing, Executive, HR, Logisitka, Media a Telekomunikace, Farmacie, Veřejná správa a další.