Market Research Analytik, vstupní brána do IT

Hledáš novou výzvu a chceš více proniknout do IT světa? Pro firmu modelující aktuální trendy na IT trhu hledáme posilu na velmi juniorní a ne příliš technickou IT pozici, která může být branou dál. Zákazníky firmy jsou giganti jako Amazon, Google či Facebook. Uplatníš zde zkušenost z marketingu a můžeš si vyzkoušet, co obnáší pracovat paralelně na vícero projektech.

POPIS POZICE

Jako marketingově orientovaný analytik budeš sledovat a monitorovat konkurenci na trhu a data vyhodnocovat. Co to obnáší:

✅ Správu datových sad

✅ Vývoj tržních modelů, psaní průzkumů

✅ Identifikaci klíčových obchodních trendů na základě kvantitativní analýzy

✅ Psaní výstupů založených na provedených průzkumech nebo údajích z prognóz, poskytování doporučení

✅ Cross country spolupráci, část týmu včetně nadřízeného sedí v Itálii

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

✅ Máš již nějakou zkušenost z marketingu/s průzkumem trhu

✅ Ovládáš Excel/Power BI/Tableau/SQL..

✅ Domluvíš se anglicky

✅ Bude ti vyhovovat hybridní režim a místo výkonu práce v centru Prahy

NABÍZÍME

✅ Spolupráci na HPP

✅ 5 týdnů dovolené

✅ 3 sick days

✅ Home office 2-3 dny v týdnu

✅ Roční bonus

✅ Flexipass

✅ Stravenky

✅ Příspěvek na penzijní připojištění

✅ Moderní kanceláře na Praze 1

✅ Pravidelná školení a jazykové lekce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Data Science & Analytics

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková