IT koordinátor – Helpdesk a správa konc. zařízení, projekty

 Jste Seniorní IT Specialista? Baví Vás komunikovat s lidmi a máte zkušenosti s poskytování IT služeb? Když ANO, tak tato role je pro Vás.

 Pro klienta, který je provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice, má více něž 500 zaměstnanců po celé České republice, hledáme IT koordinátora

POPIS POZICE

  • Koordinace dodavatele a řízení dodavatele služeb Helpdesk – koordinace cca 30 lidí
  • Koordinace externích týmu
  • Komplexní správa koncových zařízení (telefony, notebooky, tiskárny, videokonference)
  • Zodpovědnost za rozpočet
  • Plánování rozpočtu
  • Vedení projektů ve svěřené oblasti
  • Koordinace auditů za celé IT oddělení

  • 3 roky praxe v oblasti IT služeb a správy koncových zařízení
  • zkušenosti s řízením jednotného kontaktního místa pro IT uživatele i poskytovatele IT služeb
  • zkušenost s vedením lídí
  • zkušenost s řízením dodavatelů
  • čeština – výborná
  • výhodou může být zkušenost s výběrovými řízeními na dodavatele konc. zařízení nebo služeb

NABÍZÍME

  • možnost pracovat s moderními IT technologiemi a v případě zájmů se zapojit do dalších IT témat a technologií
  • práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • stabilní a profesionální tým
  • kontinuální osobní rozvoj – interní vzdělávací kurzy a jazykové vzdělávání
  • pracovní dobu zkrácenou na 7,5 hodiny
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • možnost práce z domova (až 50 % pracovních dní v měsíci)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny osobního volna a další dny placeného volna dle kolektivní smlouvy (např. stěhování, účast na svatbě, promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ)
  • vysoký příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu ve výši 99,- Kč na den
  • podporu rodin s malými dětmi – formou sponzorského daru pro MŠ ve výši 1000,- Kč na dítě měsíčně po dobu školního roku
  • benefitní systém Cafeterie ve výši 30 800,- Kč na rok (můžete čerpat na penzijní nebo životní pojištění, Flexipassy, Multisport kartu)
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce) pro zpříjemnění času stráveného v práci

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure
  • IT Consultation

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Cafeteria systém
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Darya Radchenko