Správce bezpečnostních systémů | Security | Praha

Do interního IT tymu české společnosti, která je známým hráčem na trhu v oblastí IT služeb, hledáme specialistu administrace bezpečnostních systémů.

Společnost nabízí širokou škálu pokročilých technologií ve všech fázích životního cyklu IT. Veškeré IT služby jsou šité na míru od A do Z a pokrývají oblasti IA a IT business consultingu, IT infrastruktury, vývoje a provozu aplikací, systémové integrace a IT bezpečnosti.

Budete mít na starosti administrace bezpečnostních systémů pro koncová zařízení a servery společnosti. Žádná pohotovost a práce o víkendy.

Jestli jste nadšený z oblasti IT a bezpečnosti, rádi řešíte technické problémy a máte zkušenosti s řízením bezpečnostních systémů, tak hledáme právě Vás!

Lokalita: Praha 4

Spolupráce je možná pouze na hlavní pracovní poměr

Nástup je možný IHNED

POPIS POZICE

  • Administrace bezpečnostních systémů pro koncová zařízení a servery
  • Vytváření a aktualizace provozní dokumentace a procedur na spravovaných systémech a službách
  • Monitorování spravovaných systémů a služeb a zabezpečení jejich trvalé provozuschopnosti a aktuálnosti
  • Řešení bezpečnostních incidentů na klientských stanicích a serverech
  • Koordinace a kontrola dodavatelských služeb

  • Znalost cloudových služeb Microsoft – Microsoft Azure, Microsoft Intune
  •  Znalost bezpečnostních řešení v oblasti desktopů, serverů a sítí – výhodou
  • Znalost Microsoft AD
  • Pokročilá znalost prostředí klientské výpočetní techniky a operačních systémů
  • Orientace v cloudových službách pro klientská zařízení

Výhodou, nikoliv podmínkou bude:

  • Znalost Microsoft Endpoint Configuration Manager
  • Znalost skriptovacích jazyků (PowerShell)

NABÍZÍME

  • Dlouhodobá spolupráce
  • Bonus ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days za rok
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Až 12.000 Kč příspěvek na mobilní telefon dle vlastního výběru, každé 3 roky
  • 18 000 benefit bodů – na dovolenou, nákupy, relax
  • Slevová Shell karta na benzín nebo naftu
  • Vnitropodnikové vzdělávání v rámci virtuální univerzity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering
  • Infrastructure
  • IT Consultation

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Darya Radchenko