Integrační Architekt pro digitalizaci státní správy

Do mezinárodní telekomunikační společnosti, která je expertem v IT, hledáme Integračního Architekta. Jedná se o stabilní a dlouhodobý projekt digitalizace státní správy.

Zásadní komponentou je integrační platforma, která je aktuální předmětem dodávky. Předpoklad rozšíření na další oblasti jako je správa identit, monitoring a centrální logika. Cílem je modernizace zastaralého systému.

POPIS POZICE

  • Návrh integrační architektury a jednotlivých změn v rámci projektu
  • Definice servisních specifikací
  • Směrovat vývojáře v architektonických a technologických směrech
  • Partnerem projektovému manažerovi jako garant dodávek projektů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti z oblasti integrační architektury
  • Prezentační, komunikační dovednosti – budete prezentovat Vaše návrhy zákazníkovi
  • Znalost SW produktů jako jsou WSO2, RH Fuse, Apache Camel,…
  • Obecná znalost microservices, kontejnerizace, API GW

Výhodou:

  • Znalost Java based vývoje, JIRA, Bitbucket, Bamboo, Ansible, Prometheus, Grafana
  • Znalost metodiky Archimate

NABÍZÍME

  • Zaměstnanecký tarif
  • Až 18 000 Kč na nový telefon
  • Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  • O2 produkty pro přátele a rodinu – Vaši blízcí můžou na O2 produktech a službách
  • ušetřit až 4 700 Kč měsíčně – stačí vaše doporučení.
  • 18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou.
  • 5 týdnů dovolené
  • Slevová Shell karta
  • Firemní stravování
  • Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  • Multisport karta
  • Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering
  • IT Project & Management

Váš konzultant

Ivan Kravčuk