Business Application developer se znalostí PHP

Pro společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku se sídlem v Horních Počernicích hledáme PHP vývojáře pro interní systémy, který bude komunikovat s business částí požadavky na strukturu a funkčnosti systému.

POPIS POZICE

Budete součástí ERP týmu do deseti lidí, který má šéfa ve Švýcarsku. Čeká vás:

✅ Vývoj interních systémů

✅ Analýza, návrh a realizace projektů digitalizace

✅ Návrh a správa vývojové architektury a infrastruktur

✅ Integrace a zlepšování stávajících řešení

✅ Psaní automatizovaných testů

Tech. stack: PHP, Symfony, Laravel, REST, SOAP, Oracle, SQL, JavaScript, HTML, CSS, Linux, Gitlab

PROFIL KANDIDÁTA

✅ Zkušenosti z výrobní firmy

✅ Znalost PHP jazyka

✅ Přesah do frontendu

✅ AJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

✅ Interní systém školení a osobního rozvoje

✅ Notebook, mobilní telefon

✅ 5 týdnů dovolené

✅ Stravenky 150,-

✅ Penzijní připojištění

✅ Cafeterie

✅ AJ kurzy s příspěvkem 4.000,-/semestr

✅ Příspěvek na dopravu 4.000,- /rok

✅ Parkování v areálu firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria systém

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková