Junior .NET Developer – Úžasné Benefity

Jste v posledním ročníku vysoké školy a máte zkušenost s vývojem v C#/.NET? Nebo jste na začátku kariéry a hledáte stabilní zaměstnání, kde byste své dovednosti dále rozvíjeli? Hledáme juniorního .NET vývojáře, který by se přidal do 7členného týmu, který vyvíjí aplikace pro nezávislé srovnávání cen.

POPIS POZICE

  • Rádi vyvíjíte nové features? Vývoj, designimplementace webových aplikací je velkou částí náplně práce.
  • Budete ale vyvíjet i “business” logiku na aplikačním serveru.
  • Součástí práce je i práce s databázemi: modelování datprogramování databází.
  • Nevyhnete se samozřejmě ani testování a revizi kódu.

  • Nejdůležitější je pro nás C#/.NET, proto bychom chtěli alespoň roční komerční zkušenost s touto technologií.
  • Důležitá je pro nás i zkušenost s SQL (ideálně s MS SQL).
  • Vzhledem k tomu, že se jedná o práci v mezinárodním prostředí je pro nás i důležitý anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni.
  • Výhodou je zkušenost s front-end technologiemi (TypeScript/JavaScript), s HTML/CSS a se skriptováním v PowerShell.

NABÍZÍME

  • Příjemnémoderní kanceláře v centru Prahy (Karlovo náměstí) s relaxační zónou, kde můžete doplnit baterie a neformálnípřátelskou atmosféru malého dynamického týmu.
  • Pokud byste ale preferovali pracovat z domova, nabízíme 50 % HOflexibilní pracovní dobu.
  • Co se týče mzdy, tak nabízíme pravidelné finanční bonusy, relokační bonus, příspěvek na penzijní spoření, systém kafetérie, nebo výhodné finanční služby (hypotéka atd.).
  • Samozřejmostí je o balíček benefitů jako: 6 týdnů dovolené, 6 sick-days, příspěvek na veřejnou dopravu, multisport kartu, nebo dokonce příspěvek na tábor pro děti.
  • Myslíme ale i na váš profesní růst: Naše Centrum digitálních technologií je domovem více než 450 IT profesionálů a vždy se najde někdo, od koho se můžete učit nebo si nechat udělat rychlé rewiev. Najdete zde nekonvenční myslitele a denně mluvíte anglicky. Podporujeme řadu způsobů rozvojových aktivit a podporujeme naše lidi certifikací a jazykovými kurzy.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Relokační bonus

Váš konzultant

Adam Urbášek