IT HelpDesk specialist – pozice vhodná pro absolventy! | REMOTE

Pro českou společnost, která již 20 let poskytuje svým zákazníkům kompletní logistické služby na českém a slovenském trhu, hledáme IT HelpDesk specialistu.

Tato pozice je vhodná pro juniorní IT specialisty, kteří hledají různorodou práci a chtějí mít možnost uplatnit svůj talent a zlepšit své pracovní zkušenosti.

✔️ Místo výkonu práce: Praha – Výhod (FULL-REMOTE)

✔️ Projekt: Jedná se o podporu 1. úrovně dle ticketů (např. instalace aktualizací, úprava skenerů, čteček, objednávání/výměna notebooků apod.) V případě nouze budou nutné výjezdy na jednotlivé pobočky – Strančice, Zličín, I.P.Pavlova, Teplice, Ústí nad Labem, Kolín.

✔️ Tým: mladý tým HelpDesku, sídlící převážně v Kolíně.

✔️ Technologie: Linux, Windows, O365, SharePoint

✔️ Pracovní doba: dvousměnný režim PO – PA (ranní 6:00 – 14:00 / odpolední 14:00 – 22:00).   Víkend – POHOTOVOST (většinou na telefonu)

✔️ Nástup: IHNED

POPIS POZICE

  • Zajištění HelpDesk – podpora firemních uživatelů a systémů poboček společnosti ( správa HW/SW, IS včetně technické podpory a nákupu)
  • Instalace HW/SW pro nové a stávající uživatele
  • Správa firemních systémů, O365, Serverů a Infrastruktury
  • Spolupráce na rozvoji firemních IS (HW, SW vybavení a infrastruktura), spolupráce v projektových tymech
  • Údržba již implementovaných logistických řešení s využitím mobilních a Auto ID technologii (RFID, čárové kódy)

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Znalost IT systémů (Linux/Windows/O365) a IT Infrastruktury (WiFi, Datová centra, Azure)
  • Praktické zkušenosti se správou IT vybavení – PC, servery, infrastruktura
  • Znalost základních funkcionalit a nástrojů pro SQL DB
  • Znalost programování a/nebo databází SQL – výhodou
  • Angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni (B2)
  • Řidičky průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

  • Práce na plný úvazek
  • Prima kolektiv mladých kolegů, možnost osobního rozvoje a růstu
  • Odpovídající, solidní mzdové ohodnocení
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

OZVĚTE SE NÁM

 Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Okres: Nezařazeno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Váš konzultant

Michaela Křepelová