IT správa interní infrastruktury a implementační projekty u zákazníků

Pro měnší společnost se sídlem na Praze 4, která se zaměřuje na dodávky produktů pro tvorbu, ověřování a uchovávání elektronických dokumentů, hledáme posilu na pozici Správce IT. Pokud upřednostňuješ onsite před homeoffice, setkal jsi se s Linuxem a zajímáš se o oblast sítí a správy systémů a aplikací, jsi na správném místě.

POPIS POZICE

Budeš součástí tříčlenného týmu, kde tě čeká správa a rozvoj interní IT infrastruktury. Tvým úkolem bude:

✅ Nastavování a konfigurování PC zaměstnanců

✅ Instalace programů

✅ Práce s firemními servery

✅ Správa a automatizace AWS

✅ Implementace bezpečnostních a infrastrukturních technologií ve spolupráci s IT zákazníka

✅ Technická a konzultační podpora

Technologie: Linux, Oracle, PostgreSQL, AWS, Docker, Kubernetes, Apache Tomcat, WebLogic Server, WildFly, Payara

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

✅ Máš již zkušenost se správou sítí

✅ Orientuješ se v aplikační infrastruktuře na úrovni middleware technologií

✅ Jsi aktivní řidič (ŘP sk. B)

NABÍZÍME

✅ Home office 1 den v týdnu

✅ Zázemí moderních kanceláří kousek od metra C, zastávka Budějovická

✅ Sdílení knowhow od seniornějších kolegů

✅ Externí tréninky a školení

✅ Účast na odborných konferencích

✅ Jazykové kurzy

✅ Rozsáhlý systém dalších zaměstnaneckých výhod

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková