Test Engineer – správa interních vývojových a testovacích prostředí

Pro společnost zabývající se vývojem kompletního řešení pro multimediální platformy hledáme nového kolegu na pozici Test Engineer. Spolupracují s velkými telekomunikačními operátory jako O2, T-mobile či Orange a evidují více než milion aktivních připojených zařízení. Pokud již máš s testingem zkušenosti a troufneš si i navrhovat testovací prostředí pro automatizované nasazování, čti dál.

POPIS POZICE

Budeš členem týmu do sedmi lidí, kde dostaneš na starost správu interních vývojových a testovacích prostředí. To zahrnuje:

✅ Testování backendových komponent

✅ Údržbu build systémů

✅ Návrh testovacího prostředí pro automatizované nasazování

✅ Další rozvoj automatizovaného testování

Budeš mít možnost pracovat s těmito technologiemi a nástroji: Linux, Bash, SQL, Apache, Nginx, IPTV, Docker, CI/CD, Consul, AWS, Git

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme:

✅ V roli testera máš již komerční zkušenosti

✅ Umíš pracovat v linuxovém prostředí

✅ Máš zájem pracovat na HPP a není pro tebe problém trávit 3 dny v týdnu v kanceláři na Karlíně

NABÍZÍME

Můžeme ti nabídnout:

✅ Home office 2 dny v týdnu

✅ Zázemí moderně vybavených kanceláří na Karlíně

✅ Flexibilní pracovní dobu

✅ Bonusy k fixnímu platu

✅ Konference a školení dle vlastního výběru

✅ Sick days

✅ Roční lítačku na MHD

✅ Zvýhodněný mobilní tarif

✅ Stravenkový paušál

✅ Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková