Frontend vývoj webu Denik.cz, možnost remote

Pro české vydavatelství publikující 70 regionálních titulů a časopisů hledáme JavaScript vývojáře do nově vznikajícího týmu, který bude mít na starost vývoj vlajkového webu společnosti. nové platformy pro tvorbu článkových webů. Uplatnění zde najdou junioři i senioři se zkušenostmi s programováním webů v JavaScriptu, kteří chtějí pracovat i s Reactem.

POPIS POZICE

Tvým úkolem bude vývoj nových funkcionalit na vlajkovém webu Denik.cz, optimalizace výkonu, UI/UX vylepšení či rozvoj video playeru a dalších knihoven. To znamená:

✅ Kódování HTML šablon podle zadání

✅ Programování v JavaScriptu (u některých komponent s využitím React.js)

✅ Využití preprocesorů Sass a Less pro psaní CSS

✅ Lokální vývoj v Dockeru a verzování kódu v Git

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme:

✅ Ovládáš HTML5, CSS3

✅ Máš komerční zkušenost s programováním v JavaScriptu

✅ Pro psaní CSS používáš preprocesor

NABÍZÍME

✅ 5 týdnů dovolené

✅ 4 sick days, narozeninový den volna

✅ Flexibilní pracovní doba

✅ Možnost full remote spolupráce

✅ Firemní Macbook Pro

✅ Jazykové kurzy

✅ Příspěvek na penzijní připojištění

✅ Slevy u partnerských společností: zvýhodněný tarif, karty Dr.Max, Shell karty…

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková