IT Business Analyst | Praha/Ostrava | HPP

Do společnosti, která je světovým lídrem v oblasti pojištění a správy aktiv hledáme zkušeného kolegu na pozici IT Business Analyst.

Jste komunikativní člověk, který umí naslouchat a vidět věci v širším kontextu? Dokážete pochopit požadavky klienta a na jejich základě připravit zadání pro realizaci? Možná hádáme právě vás!

POPIS POZICE

  • Analyzovat business požadavky a vytvářet odpovídající technickou specifikaci/návrh pro vývoj SW pro externí partnery
  • Podpora životního cyklu přidělených IT aplikací a systémů, včetně dalšího vývoje, testování, monitorování, správy, údržby, zabezpečení a školení uživatelů
  • zavádět inovace a zvyšovat efektivitu procesů s cílem zajistit vysokou kvalitu a relevanci IT služeb.
  • Úzká spolupráce s regionálními provozními a obchodními týmy v rámci CEE

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti IT obchodních analýz, vývoje a řízení životního cyklu IT systémů a aplikací v mezinárodním prostředí
  • Schopnost efektivně komunikovat navenek i uvnitř společnosti se všemi úrovněmi napříč společností
  • Mít dovednosti v oblasti řízení projektů a být schopný plánovat a realizovat projektové plány
  • Angličtina na pokročile komunikativní úrovně
  • Zkušenosti s prací s MS Azure DevOps, SQL (MySQL) výhodou

NABÍZÍME

  • Prací s inovativními a moderními technologii
  • Skvělá lokalita v moderních kancelářích v Ostravě nebo Praze
  • E-learningové kurzy
  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office a příspěvek na něho v hodnotě 600 Kč měsíčně
  • Notebook a IT vybavení pro domácí kancelář
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč
  • Karta MultiSport/SODEXO Flexi Pass (600 Kč měsíčně)
  • Penzijní připojištění (400 Kč měsíčně)
  • Životní pojištění zdarma
  • 25 dní dovolené

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek

Obor

  • IT Consultation
  • Data Science & Analytics
  • IT Project & Management

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Homeoffice
  • Příspěvek na Multisport kartu

Váš konzultant

Iuliia Zorina