Senior Backend Kotlin / Java Developer | Praha | HPP/ IČO

Pro český, rychle rostoucí startup, který působí v oblasti energetických zařízení hledáme Kotlin/Java vývojáře. Společnost s téměř 200 zaměstnanci, má za cíl prostřednictvím digitálních technologii změnit obory topenářství a fotovoltaiky.

Pokud jste zkušený vývojář, kterému záleží na tvorbě kvalitního kódu… Jste na správném místě!

Technologie:

  • Back-end běží v Kubernetes na platformě Google Cloud Platform
  • Databáze – Google Cloud MySQL , MongoDB
  • Zprávy řešeny prostřednictvím Google Pub/Sub
  • Úložiště máji v Gitlabu
  • Nasazení probíhá automaticky prostřednictvím CI/CD pipelines
  • Pro evidencí práce se používá YouTrack

Tým: v současné době mají 14 zkušených vývojářů

Lokalita: Praha

Spolupráce: HPP, IČO

Nastup: IHNED nebo dle domluvy

POPIS POZICE

  • Budete se podílet na vytváření jedinečné aplikace pro techniky a digitalizovat jim práci, kterou doteď dělali rukama
  • Budete vyvíjet na back-endu, který je kompletně napsán v jazyce Kotlin
  • Výstupem Vaší práce budou nejčastěji GraphQL endpointy
  • Budete verzovat v GITu a nasazovat pomocí continuous deployment do produkce

PROFIL KANDIDÁTA

Must have:

  • Minimálně 3 roky zkušeností s komerčním vývojem v jazyce Java/Kotlin
  • Mít zkušenosti s GIT a Linuxem
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni

Nice to have:

  • Mít zkušenosti s budováním SaaS
  • Mít znalosti Kotlinu, MonhoDB, Sprig Boot 2, RabbitMQ, Docker/Kubernetes
  • Mít analytické schopnosti

NABÍZÍME

  • Práci v malém agilním týmu skvělých profesionálů
  • Příležitost ovlivnit zcela nový projekt, který vzniká na zelené louce – dostanete hodně prostoru k seberealizaci a prostor pro vlastní nápady a návrhy.
  • Flexibilní pracovní dobu a HO dle dohody
  • Moderní kancelář v centru Prahy
  • občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta

OZVĚTE SE NÁM

Pokud Vás tato pozice oslovila, neváhejte, a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Příspěvek na Multisport kartu

Váš konzultant

Iuliia Zorina