IoT Konzultant | Praha

Pro našeho významného klienta, který se pohybuje v oblasti telekomunikace hledáme technický založeného kandidáta na pozice – IoT Konzultant.

Baví tě moderní digitální technologie a komunikace s lidmi? Chceš stát součástí týmu se zaměřením na inovativní oblast IoT/SmartCity? Třeba hledáme právě tebe!

POPIS POZICE

  • Dostaneš jak již existující, tak i nové obchodní případy, pro které je nutné vytvořit design a následně dohlédnout i na jeho realizaci.
  • Budeš se setkávat se zákazníky, od kterých na základě konzultací zjistíš, jaká jsou jejich přání, představy a potřeby
  • Budeš navrhovat a implementovat projekty pro B2B zákazníky v oblasti SmartCity/IoT
  • Budeš poskytovat odbornou pomoc ostatním při zpracování nabídek firemním zákazníkům a spolupracovat s řadou firemních a externích specialistů, dodavatelů

  • Znalost technologií IoT – certifikace v oblasti IoT / ICT výhodou.
  • Znalost technologií SmartHouse ( KNX, Tecomat, Lutron, Crestron, měření a regulace a obdobné)
  • Zkušenosti s ICT sales
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Řidičky průkaz B
  • Samostatnost, vstřícnost, orientace na zákazníka a zápal pro oblast IoT/SmartCity

NABÍZÍME

  • Roční odměnu do výšky 15 % + Benefity v hodnotě 10 000 CZK ročně
  • Mobilní telefon dle výběru – iPhone/Android. K tomu je možnost dostát každé dva roky příspěvek 15 400 CZK na nový.
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost
  • Flexibilní pracovní doba s možnosti HO
  • Další benefity jako stravenkový paušál, MultiSport karta, penzijní pojištění a mnoho dalšího.

NASTUP je možný IHNED!

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máš o práci zájem, neváhej a pošli svoje CV ještě dnes!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Consultation
  • Data Science & Analytics
  • IT Sales

Váš konzultant

Iuliia Zorina