System Admin – hledáme nadšence s potenciálem

Pro jednu z největších mediálních společností se sídlem v Praze hledáme mediorního SysAdmina. Výhodou bude předchozí praxe na obdobné pozici, zkušenost s MS technologiemi a cit pro software. Rádi však mezi sebou uvitáme člověka s potenciálem a ochotou učit se.

POPIS POZICE

  • Spolupráci na běžném provozu a údržbě firemních technologií
  • Eskalaci podpory při diagnostice složitějších problémů
  • Řešení, plánování a práci na interních projektech, které nás posunou zase o krok dál
  • Komunikace s kolegy napříč společností

  • Zkušenost s MS technologiemi (AD, ADFS, DNS, Exchange, Sharepoint …)
  • Orientace v Linuxu (základní správa a další aplikace, např. základy Kubernetes, Ansible aj.)
  • Základní zkušenost se správou systému a DB – MSSQL
  • Virtualizace (např. VSphere)
  • Cloudové technologie (ideálně O365)
  • Sítě – správa a znalost síťových technologií (ideálně Cisco)
  • Skriptování, nebo základy programování
  • Základy bezpečnosti a její aplikace

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené + 4 dny sick days
  • Skvělý kolektiv a pohodovou atmosféru
  • Flexibilitu a osobní svobodu při práci
  • Možnost vzdělávání se
  • Kvalitní HW a SW vybavení
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Odměny za loajalitu
  • Exkluzivní slevy u partnerských společností
  • Slevu na naše produkty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Infrastructure

Váš konzultant

Michaela Křepelová