Databázový a cloudový administrátor (PostgreSQL, AWS, Azure)

Pro českou holdingovou společnost působící na středoevropském trhu hledáme nového člena do pražského mezinárodního týmu, který bude monitorovat, spravovat a optimalizovat databáze. Pokud již máš s takovou činností zkušenosti, jsi zvyklý na Linux a umíš pracovat s Cloudem, jsi náš člověk.

POPIS POZICE

Firma pracuje s velkým množstvím dat a transakcemi. Proto je tato role kromě optimalizace databáze zaměřená také na bezpečnost. Budeš úzce spolupracovat s vývojáři, IT provozy a týmem DevOps. A jaké úkony tvá pozice zahrnuje:

✅ Instalaci a konfiguraci serverů databázové platformy – PostgreSQL

✅ Správu ve veřejných cloudech (Azure, AWS)

✅ Správu provozního systému (Linux)

✅ Denní automatizace a skriptování (GIT, CI/CD, integrace API)

✅ Technickou podporu a řešení problémů

✅ Tvorbu dokumentace postupů pro správu databáze

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se neobejdeš:

✅ AJ pro denní komunikaci s kolegy

✅ Komerční zkušenosti na obdobné pozici

✅ Znalost relačních databází od Microsoft a cloudu

✅ Linux

NABÍZÍME

✅ Roční bonus

✅ Stravenková karta

✅ Pružná pracovní doba

✅ Částečný home office

✅ 5 týdnů dovolené

✅ Zázemí nových kanceláří v centru Prahy

✅ Vlastní kavárna, relax zóna, posilovna

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková