Data Analyst – Machine Learning příležitost

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti AI a datové analýzy, která se specializuje na tvorbu systémů a služeb pro sběr, správu a vyhodnocování dat v energetice, hledáme Data Analytika.

Budete používat a rozvíjet moderní analytické metody a přístupy pro zpracování dat a zároveň vyhodnocovat Machine Learning modely.

POPIS POZICE

  • Budete mít příležitost řešit složité a náročné problémy
  • Budete používat i rozvíjet moderní analytické metody a přístupy pro zpracování energetických dat
  • Budete vytvářet a vyhodnocovat Machine Learning modely
  • Budete programovat v jazyku R a/nebo Python
  • Budete pracovat s databází PostgreSQL s nadstavbou TimeScaleDB pro zpracování časových řad
  • Budete pracovat s velkými daty

PROFIL KANDIDÁTA

  • Logické a analytické myšlení
  • Základní programátorské dovednosti
  • Zkušenosti s R / Python / MATLAB
  • Čtení a porozumění informací napsaných v angličtině

NABÍZÍME

  • Rodinnou atmosféru s velmi motivačním prostředím k práci
  • Pružnou pracovní dobu s možností částečného HO
  • Příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv
  • Týden dovolené navíc – 25 dní
  • Oborné vzdělávání
  • Další benefity jako stravenky, Multisport karta, občerstvení na pracovišti a spoustu dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Data Science & Analytics

Váš konzultant

David Veverka