Manažer IT oddělení

Pro velkoobchodní společnost se sídlem v Praze hledáme zkušeného vedoucího IT oddělení, který bude vést tým lidí a řídit chod oddělení. Pokud již máte na obdobné pozici zkušenosti, ovládáte komunikaci v angličtině a rozumíte si se SAPem, jste náš člověk.

POPIS POZICE

Budete vést IT tým o 15ti lidech, komunikovat s nimi na denní bázi, řešit problémy, docházky a starat se o chod oddělení jako takového. Čeká Vás:

✅ Plánování interních projektů, návrhy rozpočtu, realizace, vyhodnocení

✅ Kontrola aktivit interních i externích konzultantů

✅ Kontrola a schvalování faktur IT dodavatelů

✅ Analýzy požadavků, tvorba zadání, testování, akceptace vývojů a změn

✅ Řešení provozních incidentů

✅ Každodenní podpora obchodních i provozních oddělení

✅ Řízení vztahů s externími IT dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme:

✅ Máte VŠ vzdělání

✅ Výborně se orientujete v obchodních a logistických procesech

✅ Již jste vedl IT oddělení

✅ Umíte pracovate v SAP prostředí

✅ Komunikujete v angličtině

NABÍZÍME

✅ Značnou míru autonomie a osobní odpovědnosti zaštítěnou neformální pohodovou atmosférou

✅ Neomezené sick days

✅ Home office dva dny v týdnu

✅ Flexibilní pracovní dobu

✅ 5 týdnů dovolené

✅ Multisport kartu

✅ Slevy na výrobky a Makro karta

✅ Nákup vozů se slevou

✅ Mobilní tarif

✅ Příspěvek na stravování a pravidelné firemní snídaně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Project & Management

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková