React Developer – vývoj studijní platformy v USA – Plzeň

Investujeme do dalšího rozvoje a proto hledáme nového kolegu/kolegyni. Zabýváme se vývojem studijní platformy pro síť středních škol v USA (aktuálně 19 škol a přes 5 700 studentů používá naši platformu). Naším cílem je nabídnout náš produkt i dalším školám. Tvoříme vlastní obsah, e-učebnice (matematiky, historie, jazyky) – spolupracujeme s více než 15 autory učebnic. Naše platforma se používá tři roky a máme v plánu jenom růst!

POPIS POZICE

  • Podílení se na návrhu architektury aplikace
  • Vývoj single-page applikace
  • 70-80% – vývoj nových nástrojů
  • Tvorba technické dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost s vývojem single-page aplikace (SPA)
  • Znalost React, JavaScript
  • Zkušenosti vývoje front-endových řešení
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (většinou se jedná o psanou komunikaci mezi vývojáři a testery)

Výhodou, ne podmínkou:

  • Pokročila znalost standardů HTML a CSS
  • Znalost principů CI/CD
  • Znalost SQL databází (MySQL, Maria DB, atd.)
  • Zkušenost s kontejnerizací (Docker)

NABÍZÍME

  • Slib, že se u nás nudit nebudete
  • Přátelské prostředí, kde budete mít příležitost zazářit
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • Moderní technologie a tým nadšenců
  • Týden dovolené navíc
  • Notebook a mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba

Váš konzultant

Yuliia Shevtsova