React vývojář pro projekt digitalizace energetické infrasruktury v ČR

Hledáme reacťáka na dlouhodobou spolupráci, kterého baví single-page vývoj a který se bude podílet na digitalizaci energetické infrastruktury v ČR. Projekt nemá na našem území obdoby – jedná se o nejrozsáhlejší automatizaci, sběr a analýzu dat v oblasti energetiky.

POPIS POZICE

Budeš součástí šestičlenného týmu se třemi frontend vývojáři, backend vývojářem a dvěma testery. Zaměřují se na vývoj uživatelského rozhraní – pohledy, dashboardy apod.

Co tě čeká:

✅ Pro vývoj frontendu budeš používat React v kombinaci s GraphQL

✅ Kód se důkladně testuje pomocí JESTu s využitím zajímavých pluginů (storybook, marbles)

✅ Při vývoji nových komponent budeš využívat Typescript

✅ Každý tým má svého konzultanta, který komunikuje se zákazníkem a předává požadavky vývojářům

✅ Jakékoli změny ve funkcích, nové moduly apod. se zavádějí vzdáleně v prostředí u zákazníka – využít k práci můžeš i superpočítač na VUT

✅ Vývoj probíhá agilně s prvky SCRUMu – 14 denní sprinty

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se neobejdeš:

✅ Znalost Javascript ES6, HTML a CSS

✅ Zkušenosti s vývojem UI single-page aplikací v React, Redux

✅ Zkušenost s některým z aplikačních rozhraní (REST api, WS)

Výhodou: Node.js, Swagger, Next.js, Docker, Ruby, GIT

NABÍZÍME

➡️ Vývoj nového produktu za použití moderních frontend technologií

➡️ Spolupráce možná na IČO i HPP

➡️ Home office

➡️ 5 týdnů dovolené

➡️ Odborné vzdělávání

➡️ Stravenky

➡️ Multisport karta

➡️ Nápoje na pracovišti zdarma

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková