C# vývojář desktopového konfiguračního rozhraní

Pro společnost specializují se na výrobu senzorů pro průmyslovou automatizaci hledáme seniorního C# vývojáře se zaměřením na desktopy, který bude v rámci týmu předávat nabyté know-how juniorům. Pokud již máte komeční zkušenosti s vývojem v jazyce C#, bydlíte v dojezdové vzdálenosti k Plzni či Českým Budějovicím a ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, jste náš člověk.

POPIS POZICE

Budete součástí sedmičlenného týmu, který vyvíjí konfiguraní rozhraní pro různé typy senzorů. Rozhraní senzor nastavuje a parametrizuje. Jako seniorní programátor budete mít kromě vývoje samotného na starost:

✅ Analýzu požadavků

✅ Návrh řešení

✅ Participaci na nacenění

✅ Rozvoj vývojového prostředí a slovo při výběru používaných technologií

✅ Cca 4x do roka cesta do Německa za kolegy

Tech. stack: C#, ReSharper, SVN, Enterprise Architect, MS Visual Studio, Python, Robot

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme:

✅ Máte vysokoškolský titul

✅ Nějaký rok již v C# komerčně programujete

✅ Domluvíte se anglicky či německy

NABÍZÍME

✅ 6 týdnů dovolené

✅ Roční bonusy

✅ Flexibilní pracovní dobu a částečný home office

✅ Stravenky

✅ Jazykové kurzy

✅ Příspěvek na dovolenou

✅ Volné vstupy na hokej a fotbal

✅ Telefon a 2 simkarty s neomezeným tarifem

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková