Frontend developer – výroba virtuálních simulátoru (SW/HW) – IČO

Poslední aktualizace: 09.11. 2021 10:16

Typ úvazku: IČO/Živnost,

Obor: Development & Engineering, Cyber & Security,

Benefity: Částečný Home Office, Dovolená navíc,

Hledáme: Muže i ženy

Co vás u nás čeká?

Nebaví Vás rutina a úzké zaměření? Vyhledáváte vše kolem nových technologií, inovací? Pojďte pracovat pro první ligu na poli obranného průmyslu. Do softwarového týmu oceníme parťáka, který se rád učí novým věcem a má zálibu v počítačových simulacích.

Tato role zahrnuje vývoj požadavků z potřeb uživatelů, modelování softwarových řešení a jejich realizaci na .NET platformě. Podílíte se na vývoji simulací pro složitá zařízení a každý projekt je díky tomu velmi unikátní. Rozhodně to u nás není žádný stereotyp.

POPIS POZICE

Jaké jsou u nás odpovědnosti Software Developera?

  • Spolupráce na návrhu a vývoji zejména střeleckých a vozidlových simulátorů vojenské techniky
  • Integrace a testování menších HW a SW celků do komplexního simulátoru
  • Aktivní podíl na vylepšování procesu vývoje
  • Návrh zobrazení výstupů komplexních simulačních systémů

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se u nás neobejdete?

  • Znalost základních design patterns.
  • Dobrá znalost principů OOP
  • Dobrá znalost WPF, popř. .NET MAUI
  • Dobrá znalost MVVM, MVC apod.
  • Znalost C# a dobrá orientace v .NET ekosystému
  • Orientace v paralelním a asynchronním programování
  • Schopnost psát jednotkové testy
  • Schopnost pracovat s existujícím kódem a schopnost orientace v rozsáhlých projektech
  • Znalost práce se systémy správy revizí (zejména GIT)
  • Komunikační znalost AJ

Bude fajn, když budete mít:

  • Schopnost navrhnout vhodné uživatelské rozhraní (UX design)
  • Znalost skriptování (Python, Bash, Powershell, windows batch, atp.)
  • Zkušenosti s automatickým testováním uživatelských rozhraní a integrací systémů
  • Zkušenosti s webovým frontend vývojem

NABÍZÍME

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Přátelský kolektiv o 100 zaměstnancích
  • Žádný velký „open space“, ale více menších kanceláří
  • Aktivní využití angličtiny díky každodenní komunikaci s kolegy ve Švédsku
  • Prostor pro seberealizaci a možnost profesního i osobního růstu
  • Neformální dress-code
  • Možnost práce z domova

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, celá ČR,

Okres: Vyškov

Město: Slavkov u Brna

Konzultant:

Váš konzultant

Yuliia Shevtsova