Office Manager – Second Foundation (Praha)

Poslední aktualizace: 27.07. 2021 07:32

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,

Obor: IT Project & Management,

Hledáme: Muže i ženy

Jsme společnost, která byla založena v roce 2019 v České republice. Zabýváme se obchodováním s komoditami na evropských burzách. Pokud máte organizační schopnosti, spolehlivost a pořádek jsou Vaším druhým jménem, hledáme právě Vás.

POPIS POZICE

  • Zajišťování chodu kanceláře, organizace meetingů a firemních eventů
  • Podílení se na finanční a administrativní správě struktury společnosti
  • Správa smluvní dokumentace (organizace úschovy a zpracování)
  • Fakturace, vyúčtování a příprava podkladů pro účetní
  • Komunikace s dodavateli služeb, pronajímatelem kanceláří atd.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Spolehlivost, pečlivost a organizační schopnosti
  • Vlastní iniciativu a učenlivost
  • Diskrétnost a profesionalitu
  • Znalost AJ
  • Příjemné vystupování
  • Dobrou znalost MS Excel a MS Word
  • Přehled v oblasti financí a účetnictví výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici vítána

NABÍZÍME

  • Samostatnou pozici s možností dalšího rozvoje
  • Mladý a příjemný kolektiv
  • Prostředí dynamické rychle rostoucí společnosti
  • Reprezentativní kanceláře v centru Prahy
  • 20 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Multisport karta

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: celá ČR,

Okres: Praha hlavní město

Město: Praha

Konzultant:

Váš konzultant

Jméno: Jakub Dubovan