C#/.NET Developer

Pro našeho klienta, českou pojišťovací společnost hledáme hledáme nového kolegu do menšího IT týmu, který se bude starat a rozvíjet stávající řešení – Lead Management, Sales Management, Backoffice Management.

Nový člen týmu by měl být průkopníkem řešení v rámci celého životního cyklu vývoje SW. Budete používat nové frameworky a technologie a do budoucna směřujeme do robotizace a Cloudu.

POPIS POZICE

Co budete dělat

  • Podporu odborného rozvoje nejen Vás, ale i edukaci v rámci malého týmu
  • Podporu osobního rozvoje, pokud to pro Vás bude zajímavé
  • Nemalou výzvou pro Vás bude i správa a rozvoj již existujících systémů
  • Kvalitní tým s lidmi, kteří jsou vždy ochotni si navzájem pomoci
  • Pravidelnou komunikaci v AJ s ostatními IT týmy
  • Skutečně průkopnickou práci – budeme od Vás chtít zpětnou vazbu, jak SW budovat co nejlépe s využití nových technologií
  • Různou pracovní náplně během dne i týdne (zpětná vazba k designu, analýzy chyb a jejich náprava, vývoj, komunikace)

Co nebudete dělat

  • Nebudete zdlouhavě komunikovat s různými lidmi, efektivně vše vyřešíme v rámci menšího týmu!
  • Nebudete stále dokola evidovat práci v 5ti různých systémech, používáme JIRU!
  • Nebudete odhadovat svoji práci, pokud nemáte správné zadání!

PROFIL KANDIDÁTA

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti s .NET/C#/SQL
  • Český jazyk – pokročilá znalost
  • Angličtina – minimálně úroveň B1 (častá komunikace s kolegy ze zahraničí)

NABÍZÍME

Nabízíme

  • Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým
  • Možnost být součástí přátelského, otevřeného týmu, kde Ti kolegové rádi pomohou nejen s důkladným zaškolením a kde si všichni „tykají“
  • 37,5 hodinový pracovní týden
  • Cafeterie, 25 dnů dovolené, Sick Days, 2 dny volna na účast na dobrovolnických aktivitách, čaj a kávu na pracovišti, pro čerstvé tatínky 3 dny volna, a další

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

David Veverka