Angular vývoj nástroje pro monitorování telekomunikačních sítí

Poslední aktualizace: 16.07. 2021 11:36

Typ úvazku: Plný úvazek,

Obor: Development & Engineering,

Hledáme: Muže i ženy

Baví tě Angular, linuxové prostředí, big data a oblast sítí? Chceš pracovat hlavně na vývoji nových věcí? Čti dál!

POPIS POZICE

Co tě čeká:

✅ Psaní GUI k produktu Analytics = nástroj, který sbírá telekomunikační data, vizualizuje je a koncovým uživatelům (operátorem) poskytuje business analýzy
✅ Vývoj nových věcí (90%) na 2 roky starém produktu, psaní kódu – nové funkcionality, práce s Big Data (Elastic, Apache, Kafka, Machine Learning)
✅ Psaní a používání testů v Javěvirtualizace

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se neobejdeš:

☑️ 1-2 roky zkušeností s vývojem v Angularu nebo s vývojem komplikovanějších webových stránek
☑️ Uživatelská znalost Linuxu
☑️ Angličtina na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

✔️ 25 dní dovolené
✔️ Flexibilní pracovní doba
✔️ 3 sick days
✔️ Home office
✔️ Kurzy angličtiny
✔️ Stravenky 100 Kč
✔️ Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně
✔️ 1500 Kč příspěvek na penzijní pojištění
✔️ 50.000 Kč za doporučení kandidáta
✔️ Posilovna
✔️ Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: Jihomoravský,

Okres: Brno-město

Město: Brno

Konzultant:

Váš konzultant

Jméno: Michaela Tvrdíková