Node.js vývojář – microservices architektura, HPP, Brno

Hledáme Node.js vývojáře, který bude spravovat backendové služby pro projekty internetové televize a filmové databáze Kinobox. Staň se součástí české technologické společnosti, která je jedním z předních světových poskytovatelů sportovních informací, a jejíž aplikace využívá 60 milionů lidí.

POPIS POZICE

Budeš součástí menšího backend týmu, který vyvíjí nové služby a vylepšuje stávající produkty. Zpracovávají sportovní a filmová data, poskytují API a zajišťují chod systémů – správa uživatelů, správa služeb, nastavení systémů apod.

Co tě čeká:

✅ Příprava a správa backendových služeb v Node.js pro interní užití i pro jejich produkty

✅ Dohled nad stávajícími microservices, analýza a bug-fixing problémových částí

✅ Efektivní práce s daty včetně návrhu a konfigurace cachování

✅ Psaní unit, integračních a performance testů

Tech. stack: Node.js, TypeScript, GraphQL, SQL, NoSQL, Redis, Docker, Kubernetes, GitLab

PROFIL KANDIDÁTA

Co pro úspěšné působení na pozici potřebuješ:

✅ Komerční zkušenosti s Node.js.

✅ Alespoň základní povědomí o NoSQL, SQL a Redisu

✅ Zkušenosti s návrhem a vývojem REST API

✅ Zkušenost se psaním unit testů

NABÍZÍME

✔️ Možnost pracovat s moderními technologiemi

✔️ Roční prémie až 1,5 násobek měsíčního platu

✔️ Odměna za doporučení kolegy až 80.000Kč

✔️ Výběr hardware (Macbook/Dell v průměrné hodnotě 80.000Kč), monitor, klávesnice, myš a další

✔️ Stravenkový paušál(peníze do výplaty) v maximální povolené hodnotě dané státem 75,6Kč/den

✔️ Plně hrazenou Multisport kartu

✔️ Online kurzy, konference – v ČR i zahraničí

✔️ Software – pokud nutné, samozřejmě placené zaměstnavatelem

✔️ 25 dní dovolené, možnost převodu zbývající dovolené do dalšího roku

✔️ Čaj, káva na pracovišti, týdně čerstvé ovoce

✔️ Flexibilní pracovní doba, částečný home office

✔️ Firemní snídaně + teambuildingy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Michaela Tvrdíková