Senior SAP Specialist FI/CO – možnost 100% home office

Hledáme specialistu, který bude podporovat komplexní dodávky projektů a vylepšení v rámci domény Finance a Controlling a v případě potřeby také spravovat údržbu oprav v rámci mezinárodního finančního prostředí.

POPIS POZICE

– Účast na projektech a softwarových změnách v rámci domény Finance and Controlling S4Hana- Poskytování analýz, odhadů a implementací změn, které zlepšují obchodní výsledky- Odpovědnost za konzistenci a kvalitu procesů napříč regiony a segmenty společnosti v rámci oboru FI/CO- Podpora neustálého zlepšování řešení prostřednictvím sladění a práce s IS Delivery Managerem- Působení jako mentor pro kolegy s menšími zkušenostmi

PROFIL KANDIDÁTA

– Hluboké technické znalosti a zkušenosti se systémem SAP FI/CO, Treasury, In House Cash, Správa bankovní komunikace, Blackline a další finanční aplikace na platformě S4Hana.- Schopnost porozumět potřebám zákazníků a nalézt řešení složitých problémů- Schopnost pracovat samostatně- Zákaznicky orientovaná osobnost- Plynulá angličtina pro komunikaci na mezinárodní úrovni

NABÍZÍME

– Příležitost být součástí globálního týmu mezinárodní výrobní společnosti- Moderní kanceláře a podpůrný tým- Nadstandardní finanční ohodnocení podle zkušeností- Školení v zahraničí- Stravenky v hodnotě 130 Kč- Příspěvek na dopravu- 5 týdnů placené dovolené- Flexibilní pracovní doba- Jazykové kurzy- Možnost home office

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • České Budějovice

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Consultation

Mzda

  • Mzda: 60000 – 80000 Kč / měsíc

Váš konzultant

Marie Valentová