.NET Developer v mladém Inovation HUBu

Pro našeho klienta, sesterskou společnost a Inovation HUB pro jednoho z největších internetových prodejců na českém trhu hledáme .NET developera, který se zapojí do vývoje na cool projektech pro robotizaci a automatizaci.

POPIS POZICE

Co budeš mít na starost?

  • Budeš součástí týmu stojícího za vývojem automatizace a robotizace na obrovských prokejtech
  • Pomůžeš vyvíjet software pro kompletní řízení automatizovaných procesů v logistice
  • Budeš pracovat v nové mikroservisní platformě a pomáhat v přechodu na ní
  • Budeš součástí vývoje dopravníkových pásů, třídících linek, automatických zakladačů, robotických systémů

PROFIL KANDIDÁTA

Musíš zvládat .NET Core a SQL, výhodou bude

  • Zkušenost s mikroservisní architekturou
  • Nejsou ti cizí technologie jako OpenAPI, GraphQL, Kubernetes, Docker, Gitlab/TFS
  • Znáš některé z nástrojů pro popis SW architektury (sekvenční diagramy, UML, etc.)
  • Máš chuť a zápal pracovat s novými technologiemi
  • Už jsi pracoval v agilním prostředí
  • Máš cit pro udržitelný kód

NABÍZÍME

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost častějšího HO
  • Moderní kanceláře a skvělý kolektiv
  • Slevy na nákupy
  • Spoustu dalších benefitů – multisport, školení, lékařská péče, etc.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Development & Engineering
  • IT Consultation

Váš konzultant

David Veverka