Tester Dispečerského Řešení – i pro juniory a nadšence

Hledáme nadšeného IT technika nebo testera do společnosti, která působí na telekomunikačních trzích jako systémový integrátor a dodavatel komunikačních sítí nové generace. Rozšiřují tým a proto hledají nového nadšeného kolegu.

Propojují ve svých řešeních systémy kybernetické, fyzické a provozní bezpečnosti do jednoho celku. Zaměřují se zejména na informační a situační management, který integruje a koreluje informace ze systémů a senzorů za účelem získání přehledu o dané situaci a následného efektivního zvládnutí jejího řešení.

POPIS POZICE

Stanete se součástí týmu testovacího oddělení, které se zaměřuje zejména na testování produktu a řešení v oblastech integrace dispečerských hlasových zařízení. Čeká vás zde velmi rozmanitá práce spočívající v testování vlastností a funkcí. To vše na zajímavých a náročných projektech typu komunikačních center dispečinku našich zákazníků. Nedílnou součástí vašich činností bude i udržování testovacího polygonu v požadované kondici a jeho přizpůsobování jednotlivým zákaznickým projektům.

Popis pozice

  • Budete testovat různorodé produktů z oblasti komunikační infrastruktury (energetika, doprava, jednotky integrovaného záchranného systému, AČR) dle testovacích scénářů
  • Budete zaznamenávat výsledky testů a zadávat případné nalezené chyby do systému.
  • Budete testovat integrace různých technologií (VoIP, RGW, GSM, GSM-R, Voice Recording) s produkty naší společnosti
  • Budete nasazovat nové verze produktů v testovacím prostředí. Následně budeš sdílet zkušenosti s oddělením technické realizace a podpory.
  • Budete participovat při udržování testovacího prostředí
  • Budete úzce spolupracovat s vývojovým a technickým úsekem
  • Po zapracování budete spolupracovat na rozvoji produktu

PROFIL KANDIDÁTA

Bude se hodit

  • Znalost Unix / Linux na úrovni Administrator junior
  • Orientace v problematice datových sítí
  • Chuť se učit a rozvíjet svoje znalosti (budete mít naši podporu)
  • Řidičský průkaz skupiny B (kvůli občasným cestám k zákazníkovi nebo partnerovi)
  • Samostatnost, zodpovědnost

NABÍZÍME

Nabízíme

  • Samostatnou práci na zajímavých projektech – v oblasti kritické infrastruktury u nás i v zahraničí
  • Možnost seberealizace
  • Osobní rozvoj pod vedením zkušenějších kolegů, další vzdělávání
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pružnou pracovní dobu (flexibilní začátek / konec pracovní doby)
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování – možnost kvalitního závodního stravování
  • Služební mobilní telefon a výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Cyber & Security
  • Infrastructure

Váš konzultant

David Veverka