Junior PHP Vývojář – první e-shop, který uřídí celou firmu

Poslední aktualizace: 06.05. 2021 07:01

Typ úvazku: Plný úvazek,

Obor: Development & Engineering,

Hledáme: Muže i ženy

Chcete vytvářet a rozvíjet dlouhodobé řešení, které mění úspěšné firmy na firmy výjimečné? Chcete se stát součástí projektu, který již nyní způsobuje zemětřesení v celém e-commerce odvětví? Přihlašte se a staňte se součástí ryze české softwarové společnosti, v jejichž e-shopu zákazníci ročně odbaví objednávky za 1 miliardu!

POPIS POZICE

Jak funguje jejich systém:

Backend je napsaný v PHP 7.4. a jejich informační systém používají e-shopy jako Canis, Specialturbo, Beapura, Biomac a další.

Informační systém zvládne nejen obsluhu e-shopu. Dokáže se postarat i o sklad, účetnictví nebo výrobu. Nabízí ucelené řešení bez zbytečných chyb při synchronizaci – informace jsou uloženy na jednom místě a každá část systému k nim má plný přístup online. V jejich e-shopu zákazníci mají vždy aktuální informace o skladových zásobách, cenách, variantách i očekávaných termínech naskladnění.

Co budete mít na starost:

  • Vývoj backendové části řešení e-shopu
  • Spolupráce s ostatními členy v týmu

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme:

✅ Znalost PHP a objektového programování

✅ Základní znalost front-end: HTML, CSS, JavaScript (jQuery)

✅ Povědomí o e-commerce světě

NABÍZÍME

Co Vám za to nabídneme:

✔ Kolektiv fajnových a zapálených lidí,

✔ Práci, která je vidět a které si zákazníci i kolegové váží,

✔ Haldu skvělých týmových eventů a akcí,

✔ Pružnou pracovní dobu i férové ohodnocení,

✔ 5 týdnů dovolené, které ani nebudeš chtít využít 🙂

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: Moravskoslezský,

Okres: Ostrava-město

Město: Ostrava

Konzultant:

Váš konzultant

Jméno: Jana Hronovská