Teamleader PHP Developerů

Poslední aktualizace: 11.05. 2021 12:48

Typ úvazku: Plný úvazek,

Obor: Development & Engineering,

Hledáme: Muže i ženy

Pro vývoj unikátního produktu – internetové televize pro přenos sportovních utkání, hledáme posilu týmů, seniorního PHP Developera, který povede menší skupinu vývojářů.

Pojď s námi rozvíjet tým a vyvíjet online TV!

POPIS POZICE

  • vedení týmu čtyř lidí
  • spolupráce s ostatními týmy
  • návrhy na zlepšení produktu a nové funkcionality

Technologie, se kterými se u nás setkáte: GCP, AWS, Open Source, Linux, GO lang, C, GraphQL, Nginx, MariaDB, Redis, ElasticSearch, PHP, Docker, Kubernetes, Virtualizace, JavaScript, Typescript, ES6, React.js, Symfony, Java, Kotlin, Swift, Prometheus, Ansible, Grafana, Kibana, RabbitMQ.

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenost s vedením (menšího) týmu
  • praxe v některém z MVC frameworků – vyhrává Symfony, ale zvládnene i Nette nebo Laravel
  • zkušenost s Dockerem
  • schopnost psát testovatelný a znovupoužitelný kód
  • znalost Redisu, NoSQL databází nebo Kubernetes

Aby jsi zapadl, měl bys být pohodář se smyslem pro humor:)

NABÍZÍME

  • dlouhodobý projekt s globálním dosahem
  • můžeš aplikovat znalosti z různých oblastí a rozvíjet se v nich
  • projekt je na zelené louce -no legacy code;)
  • používání moderních technologií
  • viditelné výsledky tvé práce
  • pružná pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: celá ČR,

Okres: Brno-město

Město: Brno

Konzultant:

Váš konzultant

Jméno: Linda Laštovičková