Remote Backend PHP vývojář pro Nutrend – nové e-commerce řešení a firemní web, HPP/IČO

Poslední aktualizace: 05.05. 2021 10:37

Typ úvazku: Plný úvazek,

Obor: Development & Engineering,

Hledáme: Muže i ženy

Jste kreativní a zkušený PHP vývojář? Hledáte projekt na zelené louce? Pak mám pro Vás pozici přímo u lídra na evropském trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl.

POPIS POZICE

Budete součástí interního týmu, který je tvořen webmaster, backend vývojářem a UX designerem. V současné době Nutrend nemá vlastní webové řešení, ale využívají externí agenturu. S nově vznikajícím týmem lidí se pustí do vlastního vývoje. Z toho plyne velká svoboda při návrhu řešení a výběru technologií, se kterými byste chtěli pracovat.

Konkrétně půjde o tyto činnosti:

  • Tvorba webů, uživatelských rozhraní a webových aplikací
  • Vývoj různorodých projektů od microsite po e-shopy
  • Vývoj vyladěných řešení na míru
  • Aktivní zapojení do tvorby a rozvoje e-commerce projektů

PROFIL KANDIDÁTA

Požadavky:

✅ Znalost PHP

✅ Zkušenost s pre-processory a šablonovacími jazyky

✅ Znalost JavaScript

✅ Zkušenost s databázovými systémy

✅ Zkušenost s e-commerce projekty

✅ Odvaha inovovat

✅ Přehled o aktuálních trendech

✅ Snaha hledat a posouvat řešení na novou úroveň

NABÍZÍME

Nabízíme:

✔ Mladý kreativní tým

✔ 5 týdnů dovolené

✔ Mobilní telefon a výhodné tarify volání pro soukromé využití

✔ Vzdělávací kurzy a školení

✔ Stravenky

✔ Zvýhodněná Multisport karta

✔ Místo práce v moderním sídle firmy v Olomouci

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: Olomoucký, celá ČR,

Okres: Olomouc

Město: Olomouc

Konzultant:

Váš konzultant

Jméno: Jana Hronovská