IT ADMINISTRÁTOR pro inovativní firmu

Poslední aktualizace: 06.04. 2021 06:23

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,

Obor: Infrastructure,

Hledáme: Muže i ženy

Hledáš novou výzvu a zajímavou práci? Máš zkušenosti s Active Directory a virtualizací? Chceš pracovat pro inovativní firmu s působností v oblasti E-commerce? Kvůli novým projektům a smělým cílům rádi přivítáme nového kolegů do týmu administrátorů, který se stará o chod celé firmy.

Možnost spolupráce na HPP nebo IČO. Místo výkonu práce: Praha nebo Pardubice.

POPIS POZICE

  • Administrace fyzických, ale hlavně i virtuálních serverů
  • Zajištění bezchybného fungování Windows AD
  • Automatizace instalace a konfigurace serverů
  • Zajištění logování a monitoringu
  • Řešení problémů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Expertní znalost administrace Windows
  • Znalost virtualizace (preferujeme VMware)
  • Výhodou: znalost Zabbix, Linux, odborná certifikace

NABÍZÍME

  • Práci mezi odborníky v oblasti IT
  • Práci na velmi ambiciózním projektu v jedničce na trhu
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
  • Benefity jako jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LOKALITA

Kraj: Hlavní město Praha, Středočeský, Královéhradecký,

Okres: Praha hlavní město

Město: Praha

Konzultant:

Váš konzultant

Jméno: Alexandra Vorobyová