Java vývojář – HPP – 100% Home Office

Hledáme nadšeného Java vývojáře do společnosti, jenž se primárně zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej elektronických doplňků pro telekomunikaci po celém světě.

Společnost se rovněž zabývá vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech. Jedná se především o aplikace sloužící k managementu a monitoringu produktů.

Významná část SW je postavena na firemní platformě, která je provozována v Google cloudu. Vyvíjené aplikace typicky používají Javu, Spring a SQL jako backendové technologie a HTML5, Javascript a AngularJS na pozici frontendových.

POPIS POZICE

Vaším úkolem a zodpovědností bude implementace a údržba backendových částí projektů na základě specifikace a analýz. Návrh bude případně diskutován s vývojáři jádra daného projektu. Uchazeč bude pracovat v týmu s frontend vývojářem. Častá bude též úzká spolupráce s dalšími backend vývojáři a dále také s test inženýrem.

Uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je postaven na této základní technologii. Hlavním implementačním frameworkem je Spring.  Obdobně základní znalost buildovacího nástroje Maven je vítána, protože součástí vývoje je i tvorba build scriptů. Mimo zmíněné stěžejní technologie využívají širší portfolio. Uchazeč má tedy možnost rozvíjet své zkušenosti a dovednosti.

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme znalost:

  • Java
  • OOP
  • SQL
  • vysokoškolské vzdělání odpovídající specializace,
  • alespoň základní znalost angličtiny,
  • invenci a cílevědomost,
  • samostatnost pro individuální práci na menších projektech nebo smysl pro týmovou práci pro řešení projektů rozsáhlejších

Výhodou pro Vás bude zkušenost s:

  • Spring,
  • návrhovými vzory,
  • Maven,
  • SCM (SVN),
  • Linux,
  • GCP,
  • reaktivním programováním

NABÍZÍME

  • Spolupráce na HPP,
  • Možnost 100% Home Office i po skončení pandemie,
  • Auto k osobním účelům,
  • práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti,
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • přátelskou atmosféru vývojového centra,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost práce z domova,
  • podporu jazykového vzdělávání (angličtina),
  • možnost služebních pobytů v zahraničí,
  • třináctou mzdu,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na životní pojištění,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • pro mimopardubické příspěvek na dopravu do zaměstnání.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Pardubice

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Nikola Váně