Sales Specialist

Hledáme nového kolegu na pozici Sales Specialist pro největší IT akademii ve střední a východní Evropě. Čeká Vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, a to ve stabilní nadnárodní společnosti zabývající se IT vzděláváním.

POPIS POZICE

  • Péče o nejvyšší kvalitu služeb zákazníkům, tj. o naše potenciální studenty
  • Poskytování informací a řešení problémů zákazníků prostřednictvím různých kanálů – telefonu, e-mailu specializovaného softwaru
  • Příprava smluv a dohod, vedení agendy týkající se vzdělávácích kurzů
  • Každodenní správa nástrojů podporujících prodej a provoz;
  • Udržovat pravidelné vztahy s našimi klienty a pomáhat řešit jakékoli problémy spojené s platbami a účastí na kurzech

PROFIL KANDIDÁTA

    • Nejlépe 1 rok zkušeností s prodejem koncovým zákazníkům (B2C)
    • Angličtina na střední úrovni
    • Hledáme ambiciózního, komunikativního a energického člověka, který se nebojí výzev a nových příležitostí
    • Zájem o oblast IT a zákaznický servis
    • Ochota rozvíjet dovednosti a učit se

NABÍZÍME

  • Flexibilní pracovní doba
  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti s více než 100 zaměstnanci v 8 zemích
  • Příležitost zapojit se do mezimárodního businessu
  • Atraktivní bonusový systém v závislosti na výkonu
  • Možnost práce na home office

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala Vás tato pracovní příležitost a máte zájem se dozvědět více? Zašlete mi svůj životopis a já se s Vámi ráda spojím!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Sales

Váš konzultant

Gabriela Koděrová