L2 Aplikační Administrátor se znalostí Azure

Hledáme do IT týmu posilu na pozici L2 Aplikační Admin. Jedná se o nejrychleji rostoucího evropského poskytovatele integrované mobility, kde se zaměřují na hledání řešení, která zjednoduší život komerčním společnostem v silniční dopravě.

POPIS POZICE

Systémy a aplikace používají klienti po celé Evropě a Vy budete hrát důležitou roli v jejich správě, konfiguraci a optimalizaci. Budete provozovat Devops prostředí moderní aplikace, podílet se na zajímavých projektech, které jsou zde vyvíjené.

Věnovat se budete především:

  • Provozu, konfiguraci a správě interních aplikací
  • Navrhování výkonnostních testů a optimalizaci aplikací
  • Řešení aplikačních chyb a bugů
  • Podílení se na návrhu a nastavení CD / CI
  • Správě částí cloudového prostředí (Azure)
  • Řešení problémů se systémy, mezi platformami a aplikačními doménami
  • Hodnocení nových technologických nástrojů a produktů
  • Projektové práci

PROFIL KANDIDÁTA

  • Alespoň 2 roky zkušenosti s podporou aplikací L2
  • Alespoň půlroční zkušenosti s technologií Azure (např. ABS, appinsight atd.) nebo s jinými cloudovými prostředími
  • Znalost správy systémů v prostředí Linux nebo Windows
  • Skriptovací dovednosti (např. Bash, Powershel, Python atd.)
  • Schopnost analyzovat a řešit problémy s infrastrukturou a nasazováním aplikací
  • Základní zkušenosti se systémy jako GIT, GITLAB atd.
  • Komunikativní znalost angličtiny

NABÍZÍME

  • Flexibilní pracovní doba a pravidelný home office
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a systém kafeterie, kde si sami můžete vybrat ze škály benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport kartu, kulturní a jiné aktivity).
  • Jeden placený den můžeš každý rok strávit jako dobrovolník na projektu, který si vyberete.
  • Díky vlastnímu rozpočtu na dárcovství a filantropii můžete podpořit organizaci či projekt podle své volby.
  • Práci v moderních kanceláří nedaleko metra nám zpříjemňují zvedací stoly, relaxační místnosti, letní terasa, firemní restaurace nebo stojany na kola a každý den také čerstvé ovoce a fresh juice

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Nikola Váně