Konstruktér (automotive) pro rakouskou pobočku

Hledáme podporu do rakouskému týmu konstruktérů, který se bude pozitivně podílet na automatizaci, vývoji produktů a konstrukci vstřikovacích nástrojů!

POPIS POZICE

– Tvorba technických výkresů automatizovaného výrobního řešení, 3D výrobní dokumentace- Optimalizace a standardizace stávajících výrobních zařízení a procesů- Návrh prototypu pro zajištění plynulých výrobních procesů- Podpora a úzká spolupráce s vývojem produktů, výrobou a dalšími odděleními (vč.rakouské pobočky)

– Dokončené vyšší technické / strojírenské vzdělání – Zkušenosti s návrhem automatizovaných řešení a konstrukcí vstřikovacích nástrojů výhodou – Dobrá znalost 3D počítačově podporovaného návrhového softwaru (např. Siemens NX) – Komunikativní znalost německého jazyka – Ochota učit se, kolegialita a flexibilita (ochota cestovat 1x týdně do rakouského závodu)

NABÍZÍME

– Prostředí založené na inovacích u dodavatele Tier-1 Automotive – Dlouhodobá perspektiva ve společnosti s top technologií – Kolegiální tým a rozmanité možnosti školení a rozvoje – Konkurenční plat a flexibilní pracovní dobu- Zaučení v mateřské společnosti v Rakousku- Práci na projektech v zahraničí i v ČR- 5 týdnů dovolené- Smlouvu na dobu neurčitou- Příspěvek na stravné – Pracovní pozici v Č. Budějovicích

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • České Budějovice

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Váš konzultant

Marie Valentová