LinkedIn (ne)změny

lin1-01Určitě jste si všimli, že LinkedIn se v Q1 2017 změnil a změnil se celkem významně. Otázkou je, jak moc z predikovaných změn se zatím projevilo a zda se vůbec projeví?

Pojďme se podívat na samotné konkrétní případy nejčastěji skloňovaných změn.

Image

Image LinkedInu se značně změnila – už by všichni měli mít nový vzhled, který je přizpůsoben mobilní verzi a snadnějšímu ovládání pro tuto verzi. Na jednu stranu tento krok chápu, jelikož přes 55% uživatelů v ČR se na LI připojuje pře mobilní zařízení na druhou stranu pomalé načítání stránek je zřejmé a doufejme, že vývojáři najdou správnou cestu, jak vše optimalizovat.

Nemožnost vidět kontakty našich spojení

Jak se všichni obávali, že nebude možnost vidět kontakty na kontakty v prvním stupni spojení, tak stále vidět jsou. Jen se schovaly do pravého sloupce u profilu a musíme více zapátrat než je najdeme.

lin

Funkčnost Boolean operátorů

Stále fungují, co dodat. Predikce se nevyplnili. Popř. při hledání práce nebo kandidátů můžeme použít hledání přes Google X-Ray, kdy jsme schopni najít relevantní odkazy pomocí vyhledávacích příkazů.

Search alerts

Stále se dají uložit 3 hledací příkazy, ke kterým se můžeme vracet a LinkedIn nás upozorňuje na email, pokud se objeví nový profil nebo práce na uložené kritériu. Pozor od Nového roku mi přestali chodit emaily na toto upozornění.

Žádný chytrý obsah

Tkz. Rich Media stále zůstávají a nikam se nesmazali a ze zpráv z LinkedInu nevypadá, že by se něco měnilo. Takže v klidu můžete, jak do osobního profilu vkládat svoji práci, fotky, příp. vlastní CV!