IT Security Operations Specialist – Identity & Access management

Branch: IT System and HW administration, IT System and HW administration,
Region: South Moravian Region,
City: Brno

Hledám z řad middle Security specialistů nového kolegu do týmu! Přihlaš se nebo mi napiš email ohledně podrobnějších informací. 

 

 

JOB DESCRIPTION

Náš Security tým v má současnosti 9 lidí, kteří hledají zkušenějšího kolegu na DevSecOps pozici. Co to přesně znamená? Jsme lídři ve třech oblastech IT Security technologiíchIdentity management, bezpečnostní monitorování a ochrana dat. Tvoje náplň práce bude spočívat hlavně v zavedení automatizovaných procesů skrz naskrz našimi bezpečnostními systémy a zajištění hladkého provozu a vývoje monitorovacích nástrojů

 

Výhody na pracovišti:

✅Parkovací místo 

✅Malý tým

✅Žádný Dress code

✅Nové technologie 

CANDIDATE PROFILE

Co musíš umět:

☑️Bezpečnostní monitorovací technologie (např. IBM QRadar)

☑️Zabezpečení sítí

☑️Administrace UNIX nebo middleware infrastruktury

☑️Angličtina na komunikativní (B2)

 

WE OFFER

✔️5 týdnů dovolené

 ✔️2 Sick days

 ✔️Notebook a mobilní telefon

 ✔️Technické tréninky a školení

 ✔️Relax & Aktivity místnost

 ✔️A škálu dnes již tradičních benefitů (výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.)

O společnosti

Jsme společnost působící v bankovním sektoru a náš největším partnerem je HomeCredit a Air Banka. Zajišťujeme hladký průběh všech bezpečnostních a platebních procesů – ověřování identity, splátkový management, management kreditních karet, sledování plateb a další. Kromě businessu, který provozujeme v České Republice, na Slovenku, v USA a Rusku se hlavně zaměřujeme na Asijské země. Rapidní růst jejich lokálních finančních sektorů přitahuje mnohem více konkurence a naším úkolem je adaptovat se co nejrychleji na jejich trh. To se nám daří zejména díky moderním technologiím, se kterými pracujeme – Java, Javascript EE, PL/SQL, Docker, Kubernetes, Spring, Oracle, Python a další.  

CONTACT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374