Vize společnosti

Naše vize je být leader ve vyhledávání specialistů, kteří umožní našim klientům rozvíjet jejich podnikání. Náš přístup v Experisu je veden hodnotami: Lidé, Znalosti a Inovace

Lidé

Staráme se o lidi a víme, jak důležitá je práce v jejich životě. Respektujeme lidi jako osobnosti, důvěřujeme jim, podporujeme je a umožňujeme jim dosáhnout jejich cílů v práci i v životě. Pomáháme lidem rozvíjet jejich kariéru prostřednictvím plánování, práce, koučingu a vzdělávání. Uznáváme podíl každého na našem úspěchu, ať už to jsou naši zaměstnanci, klienti nebo kandidáti. Povzbuzujeme je a odměňujeme za úspěch.

Znalosti

Dělíme se o naše znalosti, zkušenosti a zdroje tak, aby každý věděl, jak uspět v rychle se měnícím světě práce. Aktivně podporujeme rozvoj a využívání našich zkušeností, abychom zlepšovali naše vztahy, nabízená řešení a poskytované služby. Sdílíme znalosti a nejlepší zkušenosti po celém světě, abychom aktivně přispěli k rozvoji trhu práce.

Inovace

Jsme leader na trhu práce. Snažíme se neustále inovovat, být průkopníky a vyvíjet se. Nastavujeme normy vedoucí k hledání nových a lepších způsobů, jak věci dělat. Rosteme díky našemu podnikatelskému duchu a rychlé reakci. Nebojíme se riskovat a víme, že nejsme neomylní.