Práce pro Foxconn DRC

Posláním společnosti Foxconn DRC je především vývoj nových produktů a inovativních technologií, ať již pouze vlastní silou, nebo i ve spolupráci s partnery, případně i start-up firmami, které mají nějakou zajímavou ideu, ale jen těžce by ji dokázaly dostat až do podoby finálního produktu.

Chceme, aby Foxconn v Evropě nebyl vnímán pouze jako výrobní a montážní firma, ale také jako firma, která umí vyvíjet a nabízet svoje vlastní inovativní řešení.

Foxconn DRC se zaměřuje především na vývoj software a to zejména v oblasti IoT (internet věcí). Zaměstnanci vyvíjejí vestavěný software, mobilní aplikace, enterprise aplikace, cloudové služby, webový design a další software.

Dále se zabývá i návrhem elektro-komponent a službami v oblasti mechanického designu. Postará se tedy o kompletní návrh hardware i o celkový vzhled zařízení, včetně návrhu použitých materiálů a mechanických vlastností.

Vývojové a designové služby (SW i HW) samozřejmě nabízí i dalším třetím stranám.

Řešení, která Foxconn DRC nabízí, odráží moderní trend být „Connected & Smart“, tedy jde především o chytrá-online (IoT) řešení.


Foxconn DRC