Business
growth is
humanly
possible

Experis™ — a different kind of talent company

Experis

Obchodní růst vaší společnosti je dnes více než kdy předtím závislý na schopnosti nalézt ty správné talenty – odborníky, kteří vás odliší od konkurence. Proto se firmy po celém světě obracejí právě na Experis. Přistupujeme k talentům jiným způsobem.

Rozumíme vašemu oboru, a proto chápeme výzvy, kterým vaše společnost čelí. Máme přístup ke zdrojům vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří vám pomohou chopit se příležitosti. Experis propojí vaši společnost s odborníky, se kterými dosáhnete vyšších cílů.

V čem je Experis jiný?

1

Zkušenosti
& odbornost

Jsme největší společností pro vyhledávání specialistů. Působíme ve více než 50 zemích světa, přes 80 procent společností z Fortune Global 500 je našimi klienty a denně umisťujeme 38 000 kvalifikovaných odborníků. Dokážeme nalézt ty pravé odborníky s dovednostmi nezbytnými pro váš růst.

2

Přesné
zacílení

Vaše firma poroste, když umístíte vhodné kandidáty na správné pozice. Proto vždy analyzujeme organizaci do hloubky, abychom pochopili vaše specifické potřeby. Následně vyhledáme odborníky s potřebnými schopnostmi a zkušenostmi, kteří navíc zapadnou do vaší firemní kultury.

3

Strategické
partnerství

Ze zkušenosti víme, že požadavky na řešení v oblasti lidských zdrojů jsou individuální a že se v každé společnosti vyvíjejí. Jakmile uvedeme individualizované řešení do praxe, výsledky vás překvapí.

4

Rychlé
výsledky

Experis tvoří celosvětová síť konzultantů se znalostí lokálního trhu práce. Naší výhodou při hledání vhodných odborníků je využívání lokálních znalostí a osobních zkušeností v kombinaci s globálními zdroji. Ať už se vám obchodní příležitost naskytne kdekoliv na světě, pomůžeme vám ji využít.


Naši konzultanti mají znalosti vašeho oboru, a proto chápou výzvy, kterým musíte v lidských zdrojích čelit. Pomůžeme vám nalézt odborníky s požadovanými schopnostmi a zkušenostmi pro obsazení klíčových pozic, včetně manažerských. Můžeme s vámi spolupracovat na místní, celostátní, globální nebo virtuální úrovni a poskytnout vám interim specialisty, stálé zaměstnance nebo projektová řešení.

experis-engineering

Spolupracujeme s celou řadou odborníků napříč mnoha obory, jako je automobilový, elektrotechnický, stavební, letecký, energetický nebo jaderný průmysl.

Experis-Health

Spolupracujeme s více než 60 procenty 250 předních světových zdravotnických organizací, včetně těch z oblasti vědeckého výzkumu, farmaceutického průmyslu a nemocnic. Poskytujeme široké spektrum odborného zdravotnického či vědeckého personálu.

experis-executive

Můžeme vám pomoci najít výkonného manažera s takovou kombinací dovedností a zkušeností, aby dokázal vést a současně rozvíjet vaši společnost.

Experis-Finance

Naši konzultanti vám pomohou najít požadované odborníky na finance a účetnictví, jako je účetní, finanční analytik, kontrolor, interní auditor, daňový manažer a finanční ředitel.

Experis-IT

Dodáváme kvalifikované IT odborníky jako: vývojáře aplikací, obchodní analytiky, projektové manažery nebo IT ředitele.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

1

Vyhledání specialistů

Díky našim nástrojům pro vyhledání a výběr uchazečů jsme schopni identifikovat vhodného kandidáta pro jakoukoliv pracovní pozici.

Interim specialisté

Ať už potřebujete 70 softwarových inženýrů na 18 měsíců, nebo jen jednoho účetního na měsíční uzávěrku, jsme schopni rychle uspokojit vaše požadavky.

Rozvoj kariéry a dovedností

Nabízíme řadu vzdělávacích kurzů a rozvojových programů. Pomáháme našim kandidátům zvyšovat jejich kvalifikaci, abychom přispěli k jejich a vašemu úspěchu.

Recruitment

Usnadníme vám hledání těch pravých odborníků. Bojíte se, že nevyberete správně? Nabízíme také možnost zaměstnat specialistu na zkoušku přes Experis, abyste se ujistili, že splňuje vaše požadavky.

Borderless Talent Solutions

Pokud na svém domácím trhu nemůžete najít správné talenty, pomůžeme vám hledat i v zahraničí. Najdeme pro vás specialisty, které potřebujete k růstu svého podnikání.

2

Projektová řešení

Experis vám přináší specializovaná řešení a správné odborníky – ať už jako stálé zaměstnance, externisty, nebo jako outsourcing celé služby. Získáte maximálně motivované specialisty, kteří zajistí realizaci vašich projektů podle plánu.

Flexibilní pracovní modely

Rozsah našeho projektového řešení nastavíme podle požadavků vaší společnosti a mohou se vyvíjet společně s vašimi potřebami lidských zdrojů.

Neustálé zlepšování

Naši specialisté neustále hledají příležitosti ke zlepšování našich služeb pro vás, a to i v případě, že splňují vaše očekávání.

Řízení

Náš přístup k řízení projektů zajišťuje, že vy a vaše společnost dosáhnete požadovaných výsledků.

Program Management

Při návrhu konkrétního řešení pro vás se vždy snažíme dát do souladu naše osvědčené postupy z praxe s vašimi zkušenostmi a klíčovými cíly společnosti. To zahrnuje on-site projektový management, při kterém na sebe bereme veškerou administrativní zátěž tak, abyste se mohli plně soustředit na hlavní předmět svého podnikání.

MPG_BE_Logo_SS_HOR_MC_RGB_2016

O ManpowerGroup

ManpowerGroup™ je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus zaměstnance a pomáhají jejím klientům dosáhnout svých cílů a zvýšit svoji konkurenceschopnost. ManpowerGroup, společnost s obratem $22 miliard a s více než 60letou zkušeností v oboru, nabízí komplexní nabídku řešení v oblasti lidských zdrojů, která pomáhají klientům uspět v nastupující éře „talentismu“. Tato řešení pokrývají všechny potřeby zaměstnavatelů od vyhledání a náboru talentů, jejich hodnocení, trénink a rozvoj, řízení kariéry, po agenturní zaměstnávání a outsourcing. ManpowerGroup disponuje největší světovou sítí v oblasti lidských zdrojů s téměř 3900 pobočkami ve více než 80 zemích světa. Vytváří tak dynamickou kombinaci bezkonkurenční globální působnosti se znalostí a zkušenostmi na regionálních trzích práce, aby vyhověla potřebám svých 400 000 zákazníků ročně, k nimž se řadí jak menší a střední podniky všech odvětví, tak největší světové nadnárodní korporace. ManpowerGroup poskytuje svá řešení v rámci svých společností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ a Right Management®.

Další informace o tom, jak vám může ManpowerGroup pomoci uspět v nové éře talentismu, získáte na webu: manpowergroup.com

solutions

ManpowerGroup Solutions je globální poskytovatel outsourcingu specializovaných řešení a procesů. Již více než deset let se přední světové společnosti obracejí na ManpowerGroup Solutions, které jim poskytuje řešení jako Talent Based Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, Managed Service Provider a Borderless Talent Solutions.

manpowergroupsolutions.com

experis

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, inženýringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic. Specializuje se na projektová řešení pro ucelené procesy v oblastech důležitých pro rozvoj byznysu klienta.

experis.com

manpower

Manpower je přední světovou společností v oblasti agenturního zaměstnávání a recruitmentu. Zorganizuje výběrové řízení, nabídne kandidáty z rozsáhlé databáze, zajistí efektivní inzerci a výběr. Otestuje odborné, jazykové nebo psychologické předpoklady kandidátů, provede testy manuální zručnosti, psychologické testy, assessment centra a další služby v lidských zdrojích podle potřeb klienta. Manpower má celosvětovou síť poboček ve více než 80 zemích a je odborníkem na nábor administrativních pracovníků, zaměstnanců call center, průmyslových a výrobních podniků.

manpower.com

right

Right Management je světovým lídrem v oblasti profesního rozvoje a řízení kariéry. Více než 30 let poskytuje inovativní řešení v oblasti assessmentu, rozvoje manažerů a lídrů, řízení efektivity firmy, angažovanosti zaměstnanců, rozvoje a změny kariéry včetně outplacementu a kariérového poradenství. V rámci ManpowerGroup pomáhá klientům uspět v měnícím se světě práce navrhováním a prováděním personálních řešení, která slaďují firemní strategii s rozvojem talentů, a pomáhá jim se snižováním nákladů a zvýšením výkonu. Right Management, se svými pobočkami ve více než 50 zemích, spolupracuje se společnostmi všech velikostí. Více než 80 procent firem z žebříčku Fortune 500 využívá služeb společnosti Right Management.

right.com