Nepřestávejte hledat práci

hledani-01Jste spokojeni se svou prací, se svým zaměstnavatelem, máte dobrý plat a kancelář blízko domova. Zde je několik důvodů, proč byste si měli přesto promluvit s jedním z našich poradců:

Růst vaší kariéry

– Věc, kterou většina lidí chce, ale zapomíná ji plánovat. Možná ve svém současném zaměstnání nemáte prostor pro růst nebo pro něj potřebujete více vzdělání nebo jiné dovednosti. I když jste se svým zaměstnáním nyní spokojeni, za pár let se můžete ocitnout ve slepé uličce. Proto vám konzultace s poradcem společnosti Experis IT může pomoci namířit vaši kariéru správným směrem.

Informace o trhu

– Experis IT je největší náborovou společností v České republice. Víme, které společnosti zrovna nabírají pracovníky, i když to neinzerují, a jaký typ uchazečů hledají. Váš vysněný zaměstnavatel může momentálně hledat pracovníky a vy o tom ani nemusíte vědět. Proto je důležité s námi zůstat v kontaktu, abychom vás mohli informovat o nejnovějších příležitostech.

Mzda a benefity

– Oba jsou samozřejmě jedním z nejdůležitějších faktorů u jakékoli pozice, je proto důležité vědět, zda dostáváte odpovídající mzdu vzhledem k vašim dovednostem a zkušenostem. Můžete zjistit, že vaše mzda neodpovídá místním standardům nebo že benefity poskytované jinou společností by vám a vaší rodině vyhovovaly mnohem více. Konzultace s náborovým pracovníkem společnosti Experis IT vám může pomoci mnohem lépe pochopit svou hodnotu na trhu.

Takže, i když zrovna nehledáte práci, zkuste se nám ozvat. Vždy si rádi popovídáme.