Inženýr zlepšovacího procesu – Technický kreativec

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

!!Absolventi kreativci buďte na pozoru!!

Rádi vymýšlíte věci, které Vám ulehčí život a nic z toho nemáte? Přidejte se k nám!

Zde budete v rozvojovém týmu na projektech a za vymýšlení nejrůznějších zlepšováků Vás budeme platit zlatem.

POPIS POZICE

  • Účast na projektech – zlepšování procesů ve výrobní společnosti
  • Provádění analýz a posuzování Kaizen (zlepšovacích návrhů)
  • Zavádění zlepšováků do výrobního procesu
  • Spolupráce s dalšími odděleními ve výrobě – kvalita, výroba, vývoj
  • Příprava na školení a projekty Six Sigma
  • Příprava materiálů pro projekty

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Alespoň roční zkušenost (možno i při studiu) s prací organizačního charakteru
  • AJ – středně pokročilá. Denní využití se zahraničními kolegy
  • Znalost práce na PC a MS Office
  • Chuť se učit, rozvíjet a růst
  • Technické, analytické a logické uvažování

NABÍZÍME

  • Možnost patřit k top značce – prestižní mezinárodní společnost
  • Možnost práce na zajímavých projektech
  • Využití jazyků, získání skvělé praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení
  • Závodní stravování zdarma
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999