TEAMLEADER SKLADU – Plzeň, 1 směna

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Jste nadšený kandidát, který má v povaze vést lidi a nedělá vám problém řešit nenadálé situace? Zvládnete ukočírovat tým 6 lidí?

Hledáme akčního člověka, který má buď zkušenosti s vedením lidí v interní logistice nebo šikovného juniornějšího kandidáta, který má v krvi vedení lidí a logistiky.

POPIS POZICE

  • Řízení a kontrola menšího týmu zaměstnanců skladu, příjmové a expediční zóny
  • Zajišťování oprav, technických kontrol a evidence manipulační techniky skladu
  • Příprava a vedení denních porad skladu
  • Denní kontrola příjmu materiálu, expedic, materiálových toků, pohybů v systému SAP, technického zařízení skladu a regálových systémů
  • Tvorba, aktualizace a kontrola dodržování pracovních postupů skladu
  • Zajišťování servisu a oprav obalů, dohled nad efektivním využíváním nepřímého materiál

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Ideálně praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • Analytické schopnosti
  • Znalost MS Excel
  • Znalost SAP – výhodou
  • Znalost logistických metod, základních znalost zákoníku práce, znalost Kanbanu, detašovaných skladů a 5S výhodou
  • Organizovaná osoba, která si umí nastavit pořádek a procesy ve skladu
  • Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, proaktivita

NABÍZÍME

  • Možnost seberealizace v nadnárodní výrobní společnosti
  • Obědy zdarma
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999