LEAN MANAGER

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Karlovarský,

Jste lean manager, který chce budovat něco nového? Hledám zkušeného člověka, který bude zavádět industry 4.0.

POPIS POZICE

  • Zavádění, udržování a rozvoj systému štíhlé výroby
  • Vytváření plánu implementace štíhlých nástrojů do firemní kultury
  • Zavádění industry 4.0
  • Analýza efektivity procesů výroby, logistiky a kvality a navrhování opatření na zvyšování produktivity
  • Trénink, koučink ohledně principů štíhlé výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • AJ na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • zkušenost z výrobního podniku
  • víceletou praxi z obdobné pozice s prokazatelnými úspěchy se zaváděním a rozvojem lean systému ve strojírenské výrobě
  • výbornou znalost metodiky lean, technické myšlení
  • komunikativní týmový hráč

NABÍZÍME

  • nadstandardní pracovní prostředí
  • dotované závodní stravování na vysoké úrovni
  • pauzy nad rámec ZP
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria benefit systém
  • možnost využití flexibilní pracovní doby a home office pro některé pozice
  • péče o rozvoj a vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • dotované nápojové automaty

  • kontinuální práce na rozvoji manažerů v tomto směru (uvědomění si work-life balance své a svých podřízených)

    Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Příplatky nad rámec zákona

    vánoční odměny
  • dárky pro zaměstnance

    akce pro zaměstnance a jejich rodiny (ples, mikulášská besídka, Family Day)

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999