OFFICE SALES REPRESENTATIVE – firemní klienti

Obor: Doprava a logistika, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 4

Baví Vás komunikace s klienty po telefonu a rádi jim poskytnete prvotřídní péči a servis? Pak hledáme právě Vás na rozšíření týmu specialistů zajišťujících prodej a podporu firemním klientům. Stanete se součástí české společnosti s mezinárodní působností, která Vám umožní profesní růst!

POPIS POZICE

  • Budování a rozvíjení stávající zákaznického portfolia, za účelem dlouhodobého navyšování profitability v souladu s daným plánem
  • Péče o stávající zákazníky a poskytování profesionálního servisu prostřednictvím telefonu a emailu
  • Průběžné sledování novinek na trhu a přehled v daném oboru
  • Zapojení se do řešení rozvoje poskytovaných produktů a služeb
  • Komunikace s dalšími odděleními napříč společností
  • Na této pozici se necestuje, je to práce z  kanceláře – po telefonu a emailu

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání
  • Přirozené komunikační a prodejní dovednosti
  • Orientaci na zákazníka
  • Pozitivní přístup k práci, týmový hráč
  • Zkušenost s kontaktováním zákazníků po telefonu je výhodou
  • Uživatelskou znalost programů Outlook, Excel, Word

NABÍZÍME

  • Možnost profesního růstu ve stabilní společnosti
  • Práci v hezkém moderním prostředí a přátelském kolektivu
  • Motivační finanční ohodnocení – FIX + kvartální bonusy
  • Stravenky nebo 2000 na penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Akce pro zaměstnance
  • Roční bonusy

Těším se na Vaše životopisy

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz