Inženýr kvality

Obor: Výroba a vývoj, Administrativa, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Písek

POPIS POZICE

– Komunikace se zákazníky v oblasti kvality produktu

– Účast na jednání se zákazníky a spoluúčast při řešení a odstraňování chyb

– Vystavování reklamací a 8D reportů

– Kontrola kvality nakupovaných dílů

– Reporting

– Příprava na interní a externí audity

PROFIL KANDIDÁTA

· VŠ/SŠ technického směru

· Aktivní znalost AJ

· Technické znalosti (ideálně z oblasti automotive)

· Praktické zkušenosti s nástroji kvality (8D, FMEA, PPAP, APQP, VDA, aj.), ISO norem

· Schopnost pracovat v týmu i samostatně

· Znalost Microsoft Office

NABÍZÍME

– Dynamickou, různorodou práci s denním využitím angličtiny

– Finanční ohodnocení odpovídající předešlým zkušenostem

– Odborné zaškolení, jazykové kurzy

– Možnost profesního růstu a seberealizace

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na dopravu

– Týden dovolené navíc

– Příspěvek na penzijní pojištění

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395