Javascript Developer

Obor: IT konzultace, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,

Chcete být součástí týmu profesionálů, kteří drží při sobě?

Chcete se realizovat, mít prostor být kreativní a vkládat do projektů svoje myšlenky?

Čtěte dál!

Menší ryze česká softwarová společnost hledá do svého týmu Javascript developery.

Chceme k nám týmové hráče, kteří mají tvůrčí a inovativní myšlení, k zadané práci přistupují pečlivě a zodpovědně a ty, kteří nehledají stereotypní práci. Kvalitního člověka dokážeme ocenit a vytvořit mu pracovní podmínky, které mu budou vyhovovat.

POPIS POZICE

Projdete intenzivním školením pro Vaši pozici.

Seznámíte se s oddělením, kde budete pracovat a s jeho interními postupy.

Ke všem vašim výstupům dostanete zpětnou vazbu.

Náplní Vaší práce bude:

Vývoj v Javascriptu.
Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů.
Spolupráce při vývoji produktů a našeho Smart TV SDK.
Analýza a návrh technických řešení.
Projekty pro světové zákazníky.

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kandidáta, který má:

  • Zkušenosti s vývojem v Javascriptu.
  • Zkušenost GIT.
  • Znalost JQuery knihovny.
  • Angular a React frameworky.

NABÍZÍME

Nabízíme zajímavé platové podmínky, rychlý růst a další benefity.
Kombinujeme profesionální přístup se zábavou.
Najdete zde nejen kolegy, ale také kamárad(k)y, s kterými rádi zajdete na pivo – nebo tři.
Připravujeme aplikace na zakázku pro největší hráče ve světě videa.
Můžete se podílet na tvorbě inovací a realizovat se při vývoji jejich vlastních produktů.
Budete pracujovat s nejmodernějšími technologiemi.
Jezdí na konference po celém světě a sledujeme nejaktuálnější trendy.
Můžete se odreagovat u fotbálku, VR a dalších hraček.
Flexibilní pracovní doba.

Kontaktujte mě:

Experis IT

Kateřina Vybíhalová

E-mail: katerina.vybihalova@experis.cz

Mobilní telefon: +420724389059

katerina.vybihalova@experis.cz
+420 724 389 059