TECHNICKÝ OBCHODNÍK – LOŽISKA

Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: region Čechy

Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která je největším světovým výrobcem ložisek, těsnění a mazacích systémů? Máme pro Vás skvělou příležitost stát se součástí obchodního týmu a využít svůj potenciál

POPIS POZICE

Budete intenzivně pracovat s distributory, jejich pobočkami a koncovými zákazníky, udržovat stávající a rozvíjet nové obchodní příležitosti – o vše v regionu Čech.
Vaším úkolem bude také upevňovat a podporovat přítomnost značky na trhu a zvyšovat prodej, zabezpečovat plnění plánu.

Dostanete se také k zajímavé spolupráci na mezinárodních projektech, budete moci navrhovat a řídit marketingové kampaně ve spolupráci s distributory a také zavádět nové produkty.

Ideální pro nás je strojní vzdělání a zkušenosti s prodejem technických produktů.

Neobejdete se bez komunikativní angličtiny.

Aktivní přístup, chuť se učit, kreativita a analytické schopnosti jsou po obchodním duchu to nejdůležitější.

Pro zpracování reportů potřebujete umět pracovat v Excelu a jelikož nebudete v kanceláři, ale na cestách a u klientů, řidičák je také důležitý.

NABÍZÍME

Samozřejmě vás za dobře odvedenou práci čeká spousta příjemných věcí –

  • možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společností s 90letou tradicí
  • atraktivní finanční ohodnocení – FIX + kvartální bonusy
  • roční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • stravenky
  • nadstandartní lékařská péče
  • roční kupon MHD
  • home office
  • mobilní telefon, notebook
  • ipad
  • služební automobil i soukromě

Pokud se nám budete hodně líbit, rádi si na vás počkáme, ale pokud jste aktuálně volný, domluvíme se rychle.

Čekáme na vás životopis 🙂

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz